Reference

 

 Organizace:

  • APROPO Jičín - benefiční představení
  • HBC Jičín - dětský den s CONTINENTALEM
  • K-klub Jičín - divadelní představení, koncerty
  • KOBIT Jičín - Jičínský VELETRH
  • Kulturní zařízení města Jičína - hudební a kulturní akce, divadla, festivaly
  • Zámek Staré Hrady - kulturní a společenské akce
  • ZUŠ Jičín - Muzikál "Eliška Kateřina Smiřická", benefiční představení
  • Autocentrum Jičín - autoshow a předváděcí akce
  • Statech Dolní Beřkovice - firemní akce Dolní Beřkovice, Brno
  • Základní škola a mateřská škola Lužany - muzikál, dětská vystoupení
  • M.P. AGENCY - kulturní akce, adventní koncerty a vystoupení
  • Obec Střevač - Letní slavnosti  - Sjezd rodáku
  • Obec Valdice - kulturní akce
  • Obec Železnice - kulturní akce
  • Paris Look a Dante - módní přehlídky
  • Sklopísek Střeleč - firemní akce
  • Vínotéka Ondřej Kuřík Nová Paka- slavnosti vína
  • Fit club Jičín - Petr Kordík - Jičínská padesátka
  • Město Jičín - kulturní akce
  • Tour de biere - cyklistický závod - sportovní akce
  • Obec Choteč - Kočí v Chotči - koncerty
  • C.S.Cargo - firemní akce
  • Jičín žije – Food Festival, Festival vína, Master Chef, Show Na stojáka
  • Lázně Bělohrad – zahájení lázeňské sezóny, dětský den

 

Kapely:

  • Light & Love
  • Thom Artway
  • Pavel Callta
  • Radůza,
  • Olga Lounová
  • Dasha & Smigmator
  • Maxim Turbulenc
  • Komunál
  • Tlustá berta
  • Nezmaři
  • Malina Brothers
  • Originál Vintage Orchestra
  • Lédl Jazz Q
  • Evergreen Dixilend Band
  • Cimbálovka Dušana Kotlára
  • Clavitos
  • Prague Queen
  • ABBA STARS revival
  • The Beatles revival
  • Olympic revival
  • Jiří Shelinger LMB Retro Band
  • Přehmat
  • Lužická tráva
  • StopTime
  • Veget
  • Coolna
  • Exil 51
  • Joyful
  • Jamaron
  • Podkrkonošský symfonický orchestr
  • Chili Papas
  • Člověče nezlob se
  • Tři sestry - Banditos
  • Mezi náma
  • Hromosvod
  • Muzička
  • New Element
  • HB trio
  • Gentleman Singers

 

Známé osobnosti:

  • Yvetta Blanarovičová
  • Jiří Schmitzer
  • Daniel Hůlka
  • Tereza Kerndlová
  • Šárka Vaňková
  • Heidi Janků
  • Petr Poláček
  • Michaela Nosková
  • Bořek Slezáček
  • Eva Matějovská
  • Lešek Semelka
  • Zuzana Bubílková
  • Miluška Bittnerová
  • Karel Voříšek
  • Pokáč
  • Ondřej Hejma
  • Jiří Suchý a Jitka Molavcová
  • Jakub Děkan
  • Pepa Štross
  • Zuzana Lapčíková

 

Regionální kapely:

  • Brnkačka
  • Jakub Kazda a přátelé
  • Mr. Stanyol
  • Marvan
  • Na Prach OFF
  • Levou rukou band
  • Alejmelí
  • Maňana Bluegrass Band
  • Wooden Ships
  • Brothers For Fun
  • Nostra Ex
  • Tchei-chan
  • Bars brouthers